Author: s***9
Date:
Review: 好看百搭,cp值很高
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Price: NT$1,278
| Material | Glass |
| Occasion | Vacation |
| Color | White |
| Type | Desktop Mirror |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | No |
| 電壓 | 5 V |
| 長度 | 36.5 cm |
| 寬度 | 8.5 cm |
| 高度 | 47 cm |
| SKU | sb25041927702042029 |
Brand Name: Teckwe
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Teckwe-sc-014435097.html
About: 最新技術:檢查!找到您目前痴迷的所有科技產品,從藍牙耳機到揚聲器、風扇、流行的美容小工具等等!
Quality: 3931103 people said the quality is very good!
Author: s***9
Date:
Review: 好看百搭,cp值很高
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: w***7
Date:
Review: 太美了,質感質量超好很喜歡,包裝超好本來還擔心是否會破裂
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: h***4
Date:
Review: So cute and good quality, worth the price would buy a bigger one next time
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: m***8
Date:
Review: Amazing quality and perfect size
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.